whatsapp
(0535) 353 55 11 Tıkla Ara, Ücretsiz Teklif Al
E-posta ile ulaşın iletisim@yalovakombiklimaservisi.com
7/24 Çağrı Merkezi Yalova Bölgesi

UZMAN KOMBİ SERVİSİ

Ana Sayfa / Kombi Servisi

YALOVA'DA UZMAN KOMBİ SERVİSİ

Doğalgaz & Kalorifer tesisatı, katı yakıtlı sistemler için keşif, kurulum ve servis hizmetleri, Tesisat yıkama cihazlarıyla kalorifer temizliği, petek bakımı ve değişimi, Okul, bina ve resmi kurumların merkezi kazan arıza ve bakımı hizmetleri, Tüm markalara ait kombiler için arıza ve bakım hizmetleri.


Kombiler hayatımızı kolaylaştıran, yaşam kalitemizi artırırken doğaya zarar vermeyen vazgeçilmezimiz olmuş durumdadır. Ancak kurulum hataları, tesisattan gelen su basıncı arızası, kullanıcı hataları, yaz/kış modunun doğru kullanılmaması, donma, voltaj dalgalanmaları, tozlanma, tesisat suyunun kirlenmesi vb. onlarca sebeple düzenli kombi ve petek bakımı yaptırmak olası riskleri en aza indirmenize olanak sağlar. Böylelikle faturadan yüzde 60’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Unutmayın: Her 1 derecelik fazla ısıtma, yüzde 6'lık ekstra maliyete neden olur.


Kombinizin durumunu öteler, bakım ve tamirini zamanında yaptırmazsanız: kombinizin çalışma ömrü kısalır, ekonomik açıdan zarar edilir, ani bozulmalarla ekstra ve büyük arıza maliyetleri oluşur, normalden fazla doğal gaz tüketilir, yaşam alanınız yeterince ısınmaz. Uzman servisimiz her türlü konuda desteğe hazır şekilde tüm arızalarda yanınızdadır.


Tüm markalarda aynı gün servis imkanı ile kombi tamir, bakım ve petek temizliği hizmeti verilmektedir. Parça değişimi sonrasında parça garantisi, tamir sonrasında tamir işlemi garantisi verilmektedir. Tüm elektronik aksamlarda yapmış olduğumuz tamir işlemlerinde ve parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Temiz ve güvenli hizmet için buradayız.


Uzman ekibimiz sayesinde 7/24 vermiş olduğumuz hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini garantileyerek vermekteyiz. Hiçbir şikayet almadığımız müşterilerimize hizmet sonrasında her ürün için gerekli olan garanti sürecini tanımaktayız.

KOMBİ SERVİSİ VERDİĞİMİZ Markalar

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Yalova merkez, Çınarcık, Termal, Kadıköy, Koruköy, Esenköy, Altınova, Subalı konutlar başta olmak üzere Tüm Yalova ilçelerinde uzman ekibimizle yanınızdayız.
Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz - Yalova

Güvenilir, Problemsiz ve Sonuç Odaklı Çözümlerle Liderlik için Yarışıyoruz.

Gelişen servis sektörü teknolojilerini takip ederek, ülke çapında rekabeti takip ediyor, işinin ehli, güvenilir ve güçlü ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Servis Sayısı

2.793

Çalışan

17

Fiyat/Performans

1