whatsapp
(0535) 353 55 11 Tıkla Ara, Ücretsiz Teklif Al
E-posta ile ulaşın iletisim@yalovakombiklimaservisi.com
7/24 Çağrı Merkezi Yalova Bölgesi

Profesyonel Klima Servisi

Ana Sayfa / Kombi ve Klima Servisi

YALOVA'DA UZMAN KLİMA SERVİSİ

Duvar Tipi Mono Split, Dış Ünitesiz, Duvar Tipi Multi Split, Salon Tipi Split ve Yer/Tavan Tipi Split Klima cihazlara ayni gün yetkili personel tarafindan siz değerli müşterilerimize servis imkanı verilmektedir.


Müdahale edilen cihazlara orjinal parça kullanılır. Parça ve işçilik garantisi olarak 1 yıl boyunca; yapılan işlem ve sonrası korunmaktadir.


Faturalı, garantili, temiz, güvenli ve doğru arıza tespiti yapilarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve memnuniyet talapleri doğrultusunda hızlı ve analtik işleyiş ön planda tutulmaktadir. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız birinci önceliğimiz olup, müşteriler bizler için birer velinimettir.

Klima HİZMET Markalarımız

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Yalova merkez, Çınarcık, Termal, Kadıköy, Koruköy, Esenköy, Altınova, Subalı konutlar başta olmak üzere Tüm Yalova ilçelerinde uzman ekibimizle yanınızdayız.
Kombi ve Klima Servisi Hizmet Bölgelerimiz - Yalova

Güvenilir, Problemsiz ve Sonuç Odaklı Çözümlerle Liderlik için Yarışıyoruz.

Gelişen servis sektörü teknolojilerini takip ederek, ülke çapında rekabeti takip ediyor, işinin ehli, güvenilir ve güçlü ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Servis Sayısı

2.793

Çalışan

17

Fiyat/Performans

1